KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303486
nr 1430 3486
Gurli Kuylenstierna
(1866-1957), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 18x23 cm. Yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:38:47
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Gurli Kuylenstierna
Läs mer om Gurli Kuylenstierna